Політика конфіденційності FINO

Для клієнтів finomon.com та мобільного додатку фіно (далі "Fino"). Ця політика конфіденційності описує, як ми збираємо, використовуємо і захищаємо вашу інформацію. Будь ласка, уважно прочитайте інструкцію, щоб зрозуміти, що ми робимо.

Що таке персональна інформація?

'Персональна інформація' означає дані, що ідентифікують Вас і пов'язаний з конкретною людиною. Особиста інформація не включає в себе інформацію, яка є анонімною або якимось чином може допомогти ідентифікованих конкретну людину.  

Інформація яку ми збираємо;
Як ми збираємо Вашу персональну інформацію

Ми збираємо багато видів інформації для того, щоб ефективно опрацьовувати її та   надати вам найкращі послуги та досвід що в нас є. Ми збираємо інформацію, включаючи особисту інформацію, коли ви самі надаєте її нам. Наприклад, при особистому звернені в центр підтримки для надання допомоги. Ми можемо також автоматично збирати інформацію, коли ви використовуєте наш додаток.

Є декілька шляхів як ми отримуємо вашу інформацію:

Ми збираємо наступні типи даних:

Як ми використовуємо Вашу персональну інформацію

Fino використовує інформацію, яку ми збираємо, щоб працювати, вдосконалювати і індивідуалізувати продукти і послуги, які ми пропонуємо. Ми також можемо використовувати інформацію для зв'язку з вами, наприклад, інформувати вас про ваш обліковий запис і оновлень безпеки або запропонувати вам продукти і послуги, які можуть Вас зацікавити.

Безпека Ваших даних;
Як ми захищаємо Вашу персональну інформацію

Ми дбаємо про безпеку ваших даних дуже серйозно. Ми використовуємо технічні та адміністративні заходи безпеки, такі як, але не обмежуючись ними, пін коди, методи шифрування і процедури аутентифікації.

Доступ до Вашої інформації

Ви можете отримати доступ, переглядати і оновлювати більшу частину інформації, яку ви представили нам в будь-який час через додаток Fino. Ви можете видалити  свій акаунт і пов'язані з ним дані в будь-який час.

Ми використовуємо всі комерційно розумні зусилля, щоб видалити ці дані, хоча деяка інформація може бути збережена. Ми зберігаємо вашу особисту інформацію стільки, скільки необхідно, щоб забезпечити функціонування сервісу який ви отримуєте. Крім того, ми можемо зберегти особисту інформацію для дотримання закону, запобігання шахрайства, вирішення спорів, у відповідно до чинного законодавства.

Де зберігаються Ваші дані

Уся інформація зберігаеться в SMS повідомленнях, а також в обробленому вигляді локально на телефоні. Після виконання резервного копіювання, дані також зберігаються на серверах компанії Google в сервісі Firebase.

Інша важлива приватна інформація

Якщо у вас є питання, щодо політиці конфіденційності, методам забезпечення безпеки, або нашим методам обробки інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами:

Пишіть на appboco@gmail.com.